Publications Office of the EU
Erklæring 49/2024 for levering af koronar angiografi og angioplastik materialer til de årlige behov i hospitalets hæmodynamiske afdeling. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Erklæring 49/2024 for levering af koronar angiografi og angioplastik materialer til de årlige behov i hospitalets hæmodynamiske afdeling.

  • Offentliggjort
    06/09/2024
  • Frist
    14/10/2024
  • Åbning af tilbuddene
    17/10/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Γ.Ν. ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - "Γ.Ν.Α ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ"
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Sektor (hoved-CPV)
33111730 Artikler til angioplasti
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
597,625.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
43
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Indkaldelse af offentligt elektronisk udbud nr. 49/24 vedrørende levering af koronar angiografi- og angioplastikmaterialer (intrakoronarproteser (Stents) og angioplastikballoner, mikrokatetertråde, materialer til intravaskulær billeddannelse, fysiologisk vurdering, behandling af forkalkede læsioner og totale forhindringer) til hospitalets hæmodynamiske afdelings årlige behov (ESIDIS Systemic IIS-nr.: 357960)

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/10/2024 09:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.