Publications Office of the EU
Traktor mit Mähkombination - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Traktor mit Mähkombination

  • Offentliggjort
    12/12/2024
  • Frist
    10/01/2025
  • Åbning af tilbuddene
    10/01/2025
  • Tildelt
    28/03/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landkreis Holzminden für die Kreisstraßenmeisterei
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE926 Holzminden
Sektor (hoved-CPV)
34144400 Køretøjer til vejvedligeholdelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
-1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
LKHOL-2024-12-002
Beskrivelse

Traktor mit Mähkombination für die Straßenmeisterei

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y65YTYRW3C4R
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y65YTYRW3C4R
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/01/2025 10:00
Tildelingsmetode
Kriterium: Preis
Type: price
Beskrivelse: -
Vægtning (procentdel, præcis) : 100.00000000
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
-1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Postadresse:
By: Wildeshausen
Postnummer: 27793
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.