Publications Office of the EU
Slovakiet-Nitra: Av-udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Nitra: Av-udstyr

  • Offentliggjort
    12/07/2023
  • Frist
    15/08/2023
  • Annulleret
    15/09/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Mesto Nitra
Udførelsessted
NUTS code: SK023 Nitriansky kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK023 Nitriansky kraj
Sektor (hoved-CPV)
32321200 Av-udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,046,224.60 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
01/2023/KC
Beskrivelse

Predmetom zákazky je dodávka a montáž audio, video a svetelnej techniky pre Kreatívne centrum Nitra, v rozsahu prílohy súťažných podkladov.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Mesto Nitra
Nationalt registreringsnummer: 00308307
Postadresse: Štefánikova trieda 60
By: Nitra
NUTS-kode: SK023
Postnummer: 95006
Land: SVK
Kontaktperson: Mgr. Viktor Moravec
Hovedadresse: www.nitra.sk
Elektronisk via:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/43540/summary
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.