-
Offentliggjort21/07/2023
-
Frist23/08/2023
-
Åbning af tilbuddene23/08/2023
-
Tildelt14/09/2023
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Polen-Libiąż: Elektricitet
Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej dla 10 odbiorców wymienionych szczegółowo w załączniku nr 7 do SWZ (odrębnych zamawiających) tj. do 28 punktów poboru energii elektrycznej. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie realizacji zamówienia wynosi: 1 319 999 kWh tj.:
1. Zamawiający nie korzysta z ofert promocyjnych i lojalnościowych.
2. Taryfa B21 całodobowa - 120000 kWh, C11- całodobowa -284 656 kWh, C21 - całodobowa - 914 574 kWh, G11- całodobowa- 769 kWh
Officiel betegnelse: Zarząd Mienia Komunalnego w Libiążu
Nationalt registreringsnummer: NIP 6282260168
Postadresse: Paderewskiego 2
By: Libiąż
NUTS-kode: PL21A
Postnummer: 32-590
Land: POL
Kontaktperson: Agnieszka Rembiecha
Hovedadresse: https://zmk.libiaz.pl/
Elektronisk via:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c99bd3b-2575-11ee-9aa3-96d3b4440790
Postadresse: Aleja Kasztanowa
By: Wrocław
Postnummer: 53-125
Land: POL
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.