Publications Office of the EU
S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI

  • Offentliggjort
    10/05/2024
  • Frist
    13/06/2024
  • Tildelt
    17/10/2024
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
PROVINCIA DI VICENZA
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor (hoved-CPV)
85311000 Sociale foranstaltninger med institutionsophold
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,780,945.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,283,513.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI (indicativamente dal 16.06.2024 al 15.06.2026), CON FACOLTA' DI RINNOVO PARI A ULTERIORI DUE ANNI.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Offerta economicamente più vantaggiosa
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
2,780,945.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1,283,513.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: COSMO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Postadresse:
By: Vicenza
Postnummer: 36100
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.