Publications Office of the EU
Maintenance des torchères du site Seine aval - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maintenance des torchères du site Seine aval

  • Offentliggjort
    14/11/2024
  • Frist
    19/12/2024
  • Åbning af tilbuddene
    20/12/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
SIAAP
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR101 Paris
Sektor (hoved-CPV)
50530000 Reparation og vedligeholdelse af maskiner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
23S0254
Beskrivelse

Maintenance des torchères du site Seine aval Les prestations font l'objet de 2 lots : Lot n° 1 : Maintenance préventive et corrective des torchères T1 à T5 Lot n° 2 : Maintenance préventive et corrective des 6 nouvelles torchères de marque HOFSTETTER

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marchespublics.siaap.fr
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://marchespublics.siaap.fr
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/12/2024 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.