Publications Office of the EU
Frankrig-Annecy: WWW-netstedsdesigntjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Annecy: WWW-netstedsdesigntjenester

  • Offentliggjort
    14/11/2012
  • Frist
    17/01/2013
  • Tildelt
    30/04/2013
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Département de la Haute-Savoie
Udførelsessted
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
72413000 WWW-netstedsdesigntjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
165,013.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
12s0411
Beskrivelse

Mise en oeuvre et exploitation d'un système d'information multimodale départemental en Haute-Savoie.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
165,013.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Moviken
Postadresse: 23 rue Alfred Nobel
By: Champs-sur-Marne
Postnummer: 77420
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.