Publications Office of the EU
Rumænien-Bacău: Cytostatika - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Bacău: Cytostatika

  • Tildelt
    06/05/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Udførelsessted
NUTS code: RO211 Bacău
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO211 Bacău
Sektor (hoved-CPV)
33652100 Cytostatika
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
487,037.40
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
481,762.80 RON
Referencenummer for tilbuddet
4278728_2022_PAAPD1356407
Beskrivelse

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
487,037.40
Endelig kontraktværdi
481,762.80 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ROCHE ROMANIA
Postadresse: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
By: Bucuresti
Postnummer:
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.