Publications Office of the EU
TELESKOPSKI ROTO VILIČAR - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TELESKOPSKI ROTO VILIČAR

  • Offentliggjort
    13/07/2026
  • Frist
    11/08/2026
  • Åbning af tilbuddene
    11/08/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
GRAD ZAGREB
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Sektor (hoved-CPV)
42415110 Gaffeltrucker
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
300,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
026-39-2026-EVV
Beskrivelse

Predmet nabave je teleskopski roto viličar, radni stroj za utovar, transport i istovar građevinskih elemenata i tračnica potrebnih u svrhu održavanja tramvajske infrastrukture u gradu Zagrebu. CPV oznaka i naziv: 42415110-2, Viličari Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/08/2026 09:00
Indkøbere
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ d.o.o.
Tildelingsmetode
Cijena ponude
Anslået værdi
300,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.