Publications Office of the EU
Frankrig-Maubeuge: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Maubeuge: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed

  • Offentliggjort
    02/03/2021
  • Frist
    12/04/2021
  • Tildelt
    03/08/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
PROMOCIL
Udførelsessted
NUTS code: FRE11 Nord
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2021-MOEDEMOL
Beskrivelse

Accord cadre mono attributaire à bons de commande de missions de maîtrise d'oeuvre relatif à des prestations en matière d'ingénierie en désamiantage, déconstruction et démolition pour les besoins des sociétés PROMOCIL, L'AVESNOISE et HABITAT DU NORD passé en appel d'offres ouvert.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Promocil
Postadresse: 6 rue de la Croix
By: Maubeuge
NUTS-kode: FRE11
Postnummer: 59680
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.groupe-sai.fr
Elektronisk via:
https://www.promocil.e-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Indkøbere
L'AVESNOISE
HABITAT DU NORD
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: KALEA
Postadresse: 16 Rue Louis Neel
By: LEZENNES
Postnummer: 59260
Land: FRA

Officiel betegnelse: EVERTO
Postadresse: 15 Boulevard Froissart
By: VALENCIENNES
Postnummer: 59300
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.