Publications Office of the EU
Belgien-Antwerpen: Endoskoper - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Antwerpen: Endoskoper

  • Offentliggjort
    01/07/2017
  • Frist
    17/08/2017
  • Åbning af tilbuddene
    17/08/2017
  • Tildelt
    15/01/2018
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ziekenhuisnetwerk Antwerpen (ZNA) VZW
Udførelsessted
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Sektor (hoved-CPV)
33168100 Endoskoper
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,432,792.43 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2016/049
Beskrivelse

Opdracht voor een raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van gastro- en endoscopen voor een periode van 5 jaar.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/08/2017 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,432,792.43 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Handelskantoor H. De Beukelaer & Co nv
Postadresse: Boomsesteenweg 77
By: Aartselaar
Postnummer: 2630
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.