Publications Office of the EU
Tyskland-Landau in der Pfalz: Snedkerarbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tyskland-Landau in der Pfalz: Snedkerarbejde

  • Offentliggjort
    17/01/2019
  • Frist
    20/02/2019
  • Annulleret
    29/04/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gebäudemanagement Landau
Udførelsessted
NUTS code: DEB33 Landau in der Pfalz, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEB33 Landau in der Pfalz, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45421000 Snedkerarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
7/2019 VOB GML
Beskrivelse

Modernisierung der Berufsbildenden Schule – Tischlerarbeiten nach DIN 18355.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Gebäudemanagement Landau (GML)
Postadresse: Langstr. 9a
By: Landau in der Pfalz
NUTS-kode: DEB33
Postnummer: 76829
Land: DEU
Kontaktperson: Zentrale Vergabestelle Landau
Hovedadresse: www.landau.de
Elektronisk via:
www.auftragsboerse.de.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/02/2019 11:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.