Publications Office of the EU
Rumænien-Bukarest: Rådgivning inden for personalespørgsmål - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Bukarest: Rådgivning inden for personalespørgsmål

  • Offentliggjort
    16/09/2019
  • Frist
    18/10/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Udførelsessted
NUTS code: RO321 Bucureşti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sektor (hoved-CPV)
79414000 Rådgivning inden for personalespørgsmål
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,072,300.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
4221306_2019_15_119281
Beskrivelse

Servicii de consultanță și de organizare evenimente acordată în vederea dezvoltării capacității ACP pentru gestionarea eficientă a FESI, prin proiectul „Sprijinirea Autorităţii de Certificare şi Plată în vederea gestionării eficiente a Fondurilor Europene Structurale și de Investiţii”, finanțat din Fondul European de Dezvoltare Regională (FEDR) prin Programul Operațional Asistență Tehnică.
Operatorii economici vor putea solicita clarificări la documentația de atribuire cel târziu cu 18 zile înainte de dta limită de depunere a candidaturilor, iar răspunsul autorității contractante va fi transmis în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea candidaturilor.
Termen de depunere a ofertelor de către operatorii economici calificați în etapa a doua a procedurii este de 25 de zile de la data transmiterii invitației de participare în etapa a 2-a.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Nationalt registreringsnummer: 4221306
Postadresse: Strada: Libertatii, nr. 16
By: Bucureşti
NUTS-kode: RO321
Postnummer: 050741
Land: ROU
Kontaktperson: Simion Ilie
Hovedadresse: www.mfinante.ro
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,072,300.00 RON
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.