Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Tildelt
    13/02/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR104 Essonne
Sektor (hoved-CPV)
55520000 Cateringvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
360,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2024M034
Beskrivelse

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Valeur technique
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Prix
Vægtning (procentdel, præcis) : 40
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Qualité gustative et visuelle
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
360,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Postadresse:
By: Epinay sur Orge
Postnummer: 91360
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.