Publications Office of the EU
P-Covilhã: Byggepladsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Covilhã: Byggepladsarbejder

  • Tildelt
    13/11/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: PT16J Beiras e Serra da Estrela
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45113000 Byggepladsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
540,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
499,644.38 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CP nº 3/2012 -Empreitada de Arranjos Exteriores do Edificio UBIMedical
Beskrivelse

Empreitada de arranjos exteriores do Edificio UBIMedical.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
540,000.00
Endelig kontraktværdi
499,644.38 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Consórcio: Constrope SA e Gigabeira SA
Postadresse: Quinta da Chandeirinha
By: Belmonte
Postnummer: 6250-909
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.