Publications Office of the EU
Frankrig-Versailles: Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Versailles: Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri

  • Offentliggjort
    15/06/2021
  • Frist
    19/07/2021
  • Åbning af tilbuddene
    20/07/2021
  • Tildelt
    27/09/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
epcmdn-Versailles
Udførelsessted
NUTS code: FR103 Yvelines
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR103 Yvelines
Sektor (hoved-CPV)
71310000 Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
180,008.49 EUR
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
2021-11-DPJ
Beskrivelse

le présent marché a pour objet la mission d'ordonnancement, de pilotage et de coordination (Opc) pour 4 opérations de travaux distinctes dont la maitrise d'ouvrage est assurée par l'epv, réparties en 4 lots

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_kH6O5KkT4q&v=1&selected=0
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/07/2021 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.