Publications Office of the EU
Italien-Pianoro: Forsikringstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Pianoro: Forsikringstjenester

  • Offentliggjort
    28/09/2022
  • Frist
    25/10/2022
  • Åbning af tilbuddene
    25/10/2022
  • Tildelt
    23/12/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Udførelsessted
NUTS code: ITH55 Bologna
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH55 Bologna
Sektor (hoved-CPV)
66510000 Forsikringstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,676,600.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,206,432.80 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
7
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA IN MODALITA’ TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI ASSICURATIVI DELL’UNIONE DEI COMUNI SAVENA-IDICE E DEI COMUNI DI LOIANO, MONGHIDORO, MONTERENZIO, OZZANO E PIANORO

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Postadresse: VIALE RISORGIMENTO N. 1
By: PIANORO BO
NUTS-kode: ITH55
Postnummer: 40065
Land: ITA
Kontaktperson: Dr.ssa Viviana Boracci
Hovedadresse: http://www.uvsi.it
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/10/2022 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.