Publications Office of the EU
Service og support af det logiske lag af netværket Liberecké IS, a.s. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Service og support af det logiske lag af netværket Liberecké IS, a.s.

  • Offentliggjort
    08/04/2026
  • Frist
    13/04/2026
  • Tildelt
    02/06/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Liberecká IS, a.s.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Sektor (hoved-CPV)
72253200 Systemsupport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
9,600,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
9,600,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
LIS-SLVS
Beskrivelse

Genstanden for den offentlige kontrakt er levering af tjenesteydelser i form af servicering af og tilsyn med det logiske lag i den ordregivende myndigheds netværk, herunder levering af erstatningshardware i tilfælde af fejl. Den detaljerede specifikation af genstanden for udførelsen er fastsat i de tekniske specifikationer og i udkastet til kontrakt om levering af driftsstøttetjenester, som udgør en integreret del af udbudsmaterialet.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Anslået værdi
9,600,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
9,600,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: NET-SYSTEM s.r.o.
Postadresse:
By: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Postnummer: 46001
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.