Publications Office of the EU
Tyskland-Koblenz: Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Koblenz: Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester

  • Offentliggjort
    10/07/2019
  • Frist
    07/08/2019
  • Åbning af tilbuddene
    07/08/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Udførelsessted
NUTS code: DEA28 Euskirchen
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEB1 Koblenz
Sektor (hoved-CPV)
72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Y I2BB KA051 58934
Beskrivelse

Für die beim CSOCBw im Einsatz befindliche ArcSight ESM und ArcSight Logger muss die bestehende Hardware- und Software-Wartung um ein Jahr verlängert werden.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.evergabe-online.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/08/2019 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.