Publications Office of the EU
Italien-Rom: Udlejning af køretøjer til personbefordring med chauffør - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Udlejning af køretøjer til personbefordring med chauffør

  • Offentliggjort
    28/07/2021
  • Frist
    28/10/2021
  • Tildelt
    04/05/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
TRENITALIA S.p.A.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor (hoved-CPV)
60170000 Udlejning af køretøjer til personbefordring med chauffør
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,600,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,911,309.39 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
27652
Beskrivelse

GPA 27652 per l’affidamento di “Accordi Quadro con unico operatore economico sui quali basare la stipula di Contratti Applicativi per l’esecuzione del Servizio di trasporto tramite automezzi con autista del personale di macchina bordo e viaggiatori della Direzione Regionale Liguria di Trenitalia SpA Stazione di Genova e provincia e Savona e provincia.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Trenitalia SpA
Postadresse: piazza della Croce Rossa 1
By: Roma
NUTS-kode: ITI43
Postnummer: 00161
Land: ITA
Kontaktperson: Lella Malvermi
Hovedadresse: www.acquistionline.trenitalia.it
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.