Publications Office of the EU
Frankrig-Athis-Mons: System- og supporttjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Athis-Mons: System- og supporttjenester

  • Offentliggjort
    20/07/2018
  • Frist
    20/08/2018
  • Tildelt
    26/11/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
MEDDE/DGAC/SCN/SSIM
Udførelsessted
NUTS code: FR104 Essonne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR104 Essonne
Sektor (hoved-CPV)
72250000 System- og supporttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
375,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
346,623.33 EUR
Referencenummer for tilbuddet
SSIM_2018_0007
Beskrivelse

Maintenance applicative du Système d'information & de gestion des brevets & licences (Sigebel).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marches-publics.gouv.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
375,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
346,623.33 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Sully Group SA
Postadresse: Parc technologique — Woodstock/Douglas 5, 97 allée Alexandre Borodine
By: Saint-Priest Cedex
Postnummer: 69791
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.