Publications Office of the EU
Tyskland-Berlin: Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning samt beslægtede tjenesteydelser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Berlin: Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning samt beslægtede tjenesteydelser

  • Tildelt
    31/03/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft (FEM)
Udførelsessted
NUTS code: DE3 Berlin
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor (hoved-CPV)
79400000 Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning samt beslægtede tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
538,200.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Ausbau einer Breitbandversorgung LTE des Mobilfunks für die Kunden der BVG

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
538,200.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Forbeyond consors GmbH
Postadresse:
By: kiel
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.