Publications Office of the EU
Frankrig-Brest: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Brest: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed

  • Offentliggjort
    29/01/2019
  • Frist
    01/03/2019
  • Åbning af tilbuddene
    04/03/2019
  • Tildelt
    28/05/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Brest Métropole Habitat
Udførelsessted
NUTS code: FRH02 Finistère
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRH02 Finistère
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
11,937,151.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
2019-002
Beskrivelse

Programme de traitement de l'amiante et réalisation des diagnostics préalables sur le patrimoine de Brest Métropole Habitat.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://brestmetropolehabitat.bretagne-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/03/2019 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.