Publications Office of the EU
Tyskland-Hagen: Udstyr til hukommelsesekspansion - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Hagen: Udstyr til hukommelsesekspansion

  • Offentliggjort
    08/05/2023
  • Frist
    09/06/2023
  • Åbning af tilbuddene
    09/06/2023
  • Tildelt
    30/06/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Hagen -FB 15-
Udførelsessted
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
30236100 Udstyr til hukommelsesekspansion
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
813,260.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
23-0299
Beskrivelse

Ersatz SAN (NETApp-System) inkl. Support 60 Monat für Rechenzentrum

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXTJYYDY1DRL5YGX
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/06/2023 09:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
813,260.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Ultra Consulting Network GmbH
Postadresse: Schorberger Strasse 66
By: Solingen
Postnummer: 42699
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.