Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til sundhedsvæsenet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til sundhedsvæsenet

  • Offentliggjort
    18/12/2019
  • Frist
    03/02/2020
  • Tildelt
    20/05/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Nemocnice Středočeského kraje, a.s.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ01 Praha
Sektor (hoved-CPV)
45215100 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til sundhedsvæsenet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
87,000,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
81,899,915.03 CZK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Účelem této podlimitní veřejné zakázky je vybrat dodavatele k uzavření smlouvy o dílo, na jejímž základě budou provedené stavební práce a dodávky veřejné zakázky s názvem „Revitalizace a modernizace pavilonu č. 4 Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje".

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.tenderarena.cz/profily/NEMSK
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
87,000,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
81,899,915.03 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka
Postadresse: Linhartova 172/14
By: Kosmonosy
Postnummer: 293 06
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.