-
Offentliggjort29/09/2023
-
Frist27/10/2023
-
Åbning af tilbuddene27/10/2023
-
Tildelt06/12/2023
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
Tjekkiet-Brno: Hæmostatika
Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem na dodávky léčivých přípravků dle potřeb jednotlivých zadavatelů.
Officiel betegnelse: Fakultní nemocnice Brno
Nationalt registreringsnummer: 65269705
Postadresse: Jihlavská 340
By: Brno
NUTS-kode: CZ064
Postnummer: 62500
Land: CZE
Kontaktperson: VERONIKA HAVELKOVÁ
Hovedadresse: https://www.fnbrno.cz/
Elektronisk via:
https://ezak.fnbrno.cz/
Postadresse: Těšínská 1349/296
By: Ostrava - Radvanice
Postnummer: 71600
Land: CZE
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.