Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Offentliggjort
    20/03/2025
  • Frist
    11/04/2025
  • Tildelt
    10/06/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRF33 Moselle
Sektor (hoved-CPV)
71351810 Topografiske tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
60,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2025-002
Beskrivelse

Levés topographiques aéroportés

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://urlr.me/MmsDYx
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://urlr.me/MmsDYx
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Prix des prestations forfaitaires
Vægtning (procentdel, præcis) : 60
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Qualité de la méthodologie proposée
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Anslået værdi
60,000.00
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SINTEGRA selas
Postadresse:
By: MEYLAN
Postnummer: 38241
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.