Publications Office of the EU
Nederlandene-Bovenkarspel: Pleje af træer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Nederlandene-Bovenkarspel: Pleje af træer

  • Offentliggjort
    16/01/2019
  • Frist
    11/03/2019
  • Åbning af tilbuddene
    11/03/2019
  • Tildelt
    14/05/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
SED organisatie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
77211500 Pleje af træer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
349,100.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
SED-GRN-STB-2018-063, SED-GRN-ENK-2018-064, SED-GRN-DRL-2018-065
Beskrivelse

Bestek cyclisch onderhoud bomen in de gemeente Drechterland, Stede Broec en Enkhuizen.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: TenderNed
By: Den Haag
NUTS-kode: NL
Land: NLD
Hovedadresse: http://www.tenderned.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/e72621041748babc75dd856fde311746
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/03/2019 12:05
Indkøbere
Gemeente Drechterland
Gemeente Stede Broec
Gemeente Enkhuizen
CPV-kode

77211500 - Pleje af træer

77340000 - Træbeskæring og hækkeklipning

77300000 - Tjenesteydelser inden for havebrug

Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
349,100.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Donkergroen bv
Postadresse: Harste 5
By: Sneek
Postnummer: 8602 JX
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.