Publications Office of the EU
Dostawa i wdrożenie oprogramowania do obsługi chatbota AI - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa i wdrożenie oprogramowania do obsługi chatbota AI

  • Offentliggjort
    21/03/2025
  • Frist
    07/04/2025
  • Åbning af tilbuddene
    07/04/2025
  • Tildelt
    16/07/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL22A Katowicki
Sektor (hoved-CPV)
48800000 Informationssystemer og servere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
287,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
RZP/PN/72/24
Beskrivelse

1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa i wdrożenie oprogramowania do obsługi chatbota Al. Przedmiot postępowania obejmuje dostawę i wdrożenie Oprogramowania, w tym: a) przeprowadzenie Analizy Przedwdrożeniowej z Zamawiającym b) przygotowanie szczegółowej dokumentacji działania Oprogramowania na podstawie wyników przeprowadzonej Analizy Przedwdrożeniowej obejmującej między innymi:  listę intencji,  spis pytań użytkowników relewantnych dla intencji,  listę odpowiedzi relewantnych dla pytań i intencji,  listę akcji podejmowanych przez Oprogramowanie w odpowiedzi na intencje i oczekiwaną logikę Oprogramowania,  schemat konwersacji,  inne niezbędne informacje warunkujące poprawne zaprojektowanie, działanie i utrzymanie Oprogramowania, w tym dokumentacji technicznej; c) przygotowanie projektu graficznego Oprogramowania; d) copywriting na potrzeby produkcji Oprogramowania; e) zaprogramowanie i trening Oprogramowania; f) przeprowadzenie testów poprawnego funkcjonowania Oprogramowania; g) dostarczenie Zamawiającemu Dokumentacji która zawiera instrukcję wraz z implementacją Oprogramowania do wskazanej strony internetowej Zamawiającego; h) przeprowadzenie instruktażu dla Zamawiającego z zarządzania treściami Oprogramowania (m.in. edycja ścieżek konwersacji i opcji wyboru, edycja pytań i treści odpowiedzi, edycja i dodawanie nowych intencji, oznaczanie nierelewantnych pytań) i implementacji Oprogramowania oraz Dokumentacji w tym zakresie. 2. Kod zgodny ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): Główny: 48800000-6: Systemy i serwery informacyjne, Pomocnicze: 71356300-1: Usługi wsparcia technicznego 3. W związku ze staraniami Zamawiającego o uzyskanie dofinansowania do realizacji przedmiotowego postępowania z KPO, Zamawiający może unieważnić niniejsze postępowanie, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane – zgodnie z art. 257 Ustawy Pzp. 4. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ) oraz Wzorze umowy (załącznik nr 4 do SWZ). Opis i warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone we Wzorze umowy.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://sum.eb2b.com.pl
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://sum.eb2b.com.pl
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/04/2025 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Termin dostawy wraz z wdrożeniem przedmiotu zamówienia
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
287,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Sprint S.A.
Postadresse:
By: Olsztyn
Postnummer: 10-062
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.