Publications Office of the EU
Tjekkiet-Hora Svatého Šebestiána: Tjenesteydelser inden for skovbrug - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tjekkiet-Hora Svatého Šebestiána: Tjenesteydelser inden for skovbrug

  • Offentliggjort
    11/09/2018
  • Frist
    16/10/2018
  • Åbning af tilbuddene
    16/10/2018
  • Tildelt
    01/01/2019
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Městské lesy Chomutov
Udførelsessted
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Sektor (hoved-CPV)
77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
9,968,650.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
10,271,030.50 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
36
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Provádění lesnických činností, zejména pěstebních a těžebních činností, v roce 2019 na základě uzavřené písemné rámcové smlouvy.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Městské lesy Chomutov, příspěvková organizace
Nationalt registreringsnummer: 46790080
Postadresse: Hora Svatého Šebestiána 90
By: Hora Svatého Šebestiána
NUTS-kode: CZ042
Postnummer: 431 82
Land: CZE
Kontaktperson: Petr Markes
Hovedadresse: www.lesy-cv.cz
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/10/2018 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.