Publications Office of the EU
"Udvælgelse af en leverandør af aktiv nettoelektricitet — lavspænding og koordinator for en balanceringsgruppe for eldrevne anlæg, der anvendes af indenrigsministeriets regionale direktorat — Pazardzhik" - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

"Udvælgelse af en leverandør af aktiv nettoelektricitet — lavspænding og koordinator for en balanceringsgruppe for eldrevne anlæg, der anvendes af indenrigsministeriets regionale direktorat — Pazardzhik"

  • Offentliggjort
    06/10/2025
  • Frist
    03/11/2025
  • Åbning af tilbuddene
    04/11/2025
  • Tildelt
    25/01/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ОД МВР Пазарджик
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG423 Пазарджик
Sektor (hoved-CPV)
09000000 Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
816,803.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
526582
Beskrivelse

"Udvælgelse af en leverandør af nettoaktiv elektricitet — lavspænding og koordinator for en balanceringsgruppe for eldrevne anlæg, der anvendes af indenrigsministeriets regionale direktorat — Pazardzhik

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/526582
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://app.eop.bg/today/526582
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/11/2025 13:00
Tildelingsmetode
Критерият за определяне на икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП при пълно съответствие с техническата спецификация на възложителя, като под термена "цена" се има предвид размера на предложената от участника надбавка/ такса за администриране на доставката в лева без включен ДДС.
Anslået værdi
816,803.00 BGN
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Електрохолд Трейд ЕАД
Postadresse:
By: гр. София
Postnummer: 1113
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.