Publications Office of the EU
Tyskland-Berlin: Maskintekniske og elektrotekniske tjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Berlin: Maskintekniske og elektrotekniske tjenester

  • Offentliggjort
    09/07/2019
  • Frist
    16/08/2019
  • Tildelt
    17/01/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Inneren, für Bau und Heimat, vertreten durch das Bundesamt für Bauwesen und Raumordnung
Udførelsessted
NUTS code: DE300 Berlin
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE300 Berlin
Sektor (hoved-CPV)
71334000 Maskintekniske og elektrotekniske tjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
167,479.82 EUR
Referencenummer for tilbuddet
VgV 02-27/19
Beskrivelse

Siehe II.2.4 – Beschreibung der Beschaffung

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=268050
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
167,479.82 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: EAB Energie Anlagen Berlin GmbH
Postadresse:
By: Berlin
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.