Publications Office of the EU
Spanien-Dos Hermanas: Udstyr til gadebelysning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Dos Hermanas: Udstyr til gadebelysning

  • Offentliggjort
    26/05/2023
  • Frist
    23/06/2023
  • Åbning af tilbuddene
    28/06/2023
  • Tildelt
    07/11/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Udførelsessted
NUTS code: ES618 Sevilla
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES618 Sevilla
Sektor (hoved-CPV)
34928500 Udstyr til gadebelysning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
413,120.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
354,055.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
32/2023/CON
Beskrivelse

Procedimiento abierto

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Nationalt registreringsnummer: P4103800A
Postadresse: Plaza de la Constitución, 1
By: Dos Hermanas
NUTS-kode: ES618
Postnummer: 41701
Land: ESP
Kontaktperson: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/06/2023 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.