Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Bærbare datamater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Bærbare datamater

  • Offentliggjort
    26/04/2018
  • Frist
    04/06/2018
  • Åbning af tilbuddene
    04/06/2018
  • Tildelt
    27/07/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Miasto Poznań
Udførelsessted
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sektor (hoved-CPV)
30213100 Bærbare datamater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
162,500.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
359,840.00 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
ZOU-XII.271.59.2018.MC
Beskrivelse

Dostawa 80 notebooków, fabrycznie nowych, nieużywanych, określonych w załącznikach nr 1a i 1b do wzoru umowy, stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
Część I: Dostawa 40 notebooków;
Część II: Dostawa 40 notebooków.
Wymagane jest zapewnienie minimum 36-miesięcznego okresu gwarancji producenta i sprzedającego na dostarczony sprzęt.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Miasto Poznań
Postadresse: pl. Kolegiacki 17
By: Poznań
NUTS-kode: PL415
Postnummer: 61-841
Land: POL
Kontaktperson: Magdalena Chudyka
Hovedadresse: http://bip.poznan.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/06/2018 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.