Publications Office of the EU
Frankrig-Roubaix: Skades- eller tabsforsikring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Roubaix: Skades- eller tabsforsikring

  • Offentliggjort
    04/05/2022
  • Frist
    07/07/2022
  • Annulleret
    07/12/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
commune de roubaix
Udførelsessted
NUTS code: FRE11 Nord
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE11 Nord
Sektor (hoved-CPV)
66515000 Skades- eller tabsforsikring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,254,388.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
22ser015
Beskrivelse

chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://agysoft.marches-publics.info/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/07/2022 14:00
Indkøbere
ccas De Roubaix : Le Vice-Président
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.