Publications Office of the EU
Frankrig-Lyon: Vejtavlematerialer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Lyon: Vejtavlematerialer

  • Offentliggjort
    18/10/2019
  • Frist
    27/11/2019
  • Åbning af tilbuddene
    28/11/2019
  • Tildelt
    20/03/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
DIR Centre-Est
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK26 Rhône
Sektor (hoved-CPV)
34928471 Vejtavlematerialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,752,832.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
14
Referencenummer for tilbuddet
dirce-ce-spe-per-sv-2019
Beskrivelse

Les prestations concernent la fourniture et la pose éventuelle:
— de matériels de signalisation verticale (de police, directionnelle, temporaire);
— la fourniture de produits plastiques (jalonnement, balises, musoirs).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/11/2019 09:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.