Publications Office of the EU
CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

  • Offentliggjort
    03/09/2026
  • I dag
    05/09/2026
  • Frist
    01/10/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SA
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
18110000 Erhvervsbeklædning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
377,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
CP002726
Beskrivelse

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.acingov.pt
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.acingov.pt
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.