Publications Office of the EU
Ungarn-Sopron: Vedligeholdelse af jernbanespor - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungarn-Sopron: Vedligeholdelse af jernbanespor

  • Offentliggjort
    10/07/2020
  • Frist
    24/08/2020
  • Annulleret
    31/08/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Győr–Sopron–Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Udførelsessted
NUTS code: HU22 Nyugat-Dunántúl
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HU221 Győr-Moson-Sopron
Sektor (hoved-CPV)
50225000 Vedligeholdelse af jernbanespor
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
EKR000641562020
Beskrivelse

Keretmegállapodás vasúti daruzási szolgáltatásra 120 000 000 Ft keretösszeg erejéig

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Győr–Sopron–Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Nationalt registreringsnummer: EKRSZ_90866186
Postadresse: Mátyás király utca 19.
By: Sopron
NUTS-kode: HU221
Postnummer: 9400
Land: HUN
Kontaktperson: Tóth Anita
Hovedadresse: http://www.gysev.hu
Elektronisk via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000641562020/reszletek
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.