Publications Office of the EU
Portugal-Felgueiras: Rengøring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Felgueiras: Rengøring

  • Offentliggjort
    31/08/2021
  • Frist
    06/10/2021
  • Tildelt
    03/12/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Município de Felgueiras
Udførelsessted
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Sektor (hoved-CPV)
90910000 Rengøring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
731,447.33 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
727,075.68 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CMF/914/Z/S
Beskrivelse

Contratação de serviços de limpeza para os equipamentos municipais por um período de 2 anos

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Município de Felgueiras
Nationalt registreringsnummer: 501091823
Postadresse: Praça da República
By: Felgueiras
NUTS-kode: PT11C
Postnummer: 4610-116
Land: PRT
Kontaktperson: Serviços de Contratação Pública
Hovedadresse: https://cm-felgueiras.pt
Elektronisk via:
https://www.acingov.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
731,447.33 EUR
Endelig kontraktværdi
727,075.68 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: EUROMEX - Facility Services, Lda.
Postadresse: Estrada Nacional 107, n.º 3427, 2.º Dtº
By: Matosinhos
Postnummer: 4455-495
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.