Publications Office of the EU
Rumænien-Brăila: Lavtgulvsbusser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Brăila: Lavtgulvsbusser

  • Meddelt
    18/09/2018
  • Forventes offentliggjort
    17/10/2018
  • I dag
    06/09/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Braicar S.A.
Udførelsessted
NUTS code: RO221 Brăila
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO221 Brăila
Sektor (hoved-CPV)
34121400 Lavtgulvsbusser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
11,532,000.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Achizitie lot 1 de 5 autobuze de medie capacitate si lot 2 — 10 autobuze de mare capacitate.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.