Publications Office of the EU
Indkøb af support og vedligeholdelse af ETL LP-systemer (vedligeholdelse af data warehouse) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Indkøb af support og vedligeholdelse af ETL LP-systemer (vedligeholdelse af data warehouse)

  • Tildelt
    25/04/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Sektor (hoved-CPV)
72250000 System- og supporttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,110,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
DZ.270.67.2024
Beskrivelse

Kontraktens genstand er kontrahentens udførelse af tjenesteydelser, som omfatter: 1) Vedligeholdelse og vedligeholdelse af ETL State Forests-systemet, 2) Gennemførelse af videnoverførselsworkshops for ordregiveren, 3) Udførelse i henhold til loven om muligheden for yderligere opgaver. Det detaljerede omfang af arbejdet er angivet i bilag 1 til opfordringen – Beskrivelse af kontraktens genstand og i bilag 2 til opfordringen – Projekt vedrørende kontraktens væsentlige bestemmelser.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
cena
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1,110,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Pro-Holding Sp. z o.o.
Postadresse:
By: Kraków
Postnummer: 31-315
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.