Publications Office of the EU
Byggeprogramplanlægning TGdB Lübeck, teknisk planlægning Teknisk udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Byggeprogramplanlægning TGdB Lübeck, teknisk planlægning Teknisk udstyr

  • Offentliggjort
    03/07/2025
  • Frist
    06/08/2025
  • Tildelt
    19/12/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bundesrepublik Deutschland vertreten durch Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
350,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
326,442.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
FG2884 25D00259
Beskrivelse

Teknisk planlægning Teknisk udstyr, anlægsgrupper 3 til 5 + 8

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.meinauftrag.rib.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
350,000.00
Endelig kontraktværdi
326,442.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Planungsbüro Jahnke GmbH
Postadresse:
By: Lübeck
Postnummer: 23552
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.