Publications Office of the EU
Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Reinigung, VHS 9, Lazarettgasse 27

  • Offentliggjort
    07/03/2024
  • Frist
    08/04/2024
  • Åbning af tilbuddene
    08/04/2024
  • Tildelt
    02/07/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 34
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: AT130 Wien
Sektor (hoved-CPV)
90911200 Rengøring af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
9,947.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
MA 34-BM2-DRO-320060-2024
Beskrivelse

siehe Ausschreibungsunterlagen

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/175981
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/04/2024 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: niedrigster Preis
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
9,947.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Kanta Gesellschaft m.b.H.
Postadresse:
By: Wien
Postnummer: 1232
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.