Publications Office of the EU
Frankrig-Ruy-Montceau: Ulykkes- og sygeforsikring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Ruy-Montceau: Ulykkes- og sygeforsikring

  • Offentliggjort
    22/09/2015
  • Frist
    03/11/2015
  • Tildelt
    26/11/2015
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Commune de Ruy-Montceau
Udførelsessted
NUTS code: FRK24 Isère
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
66512000 Ulykkes- og sygeforsikring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
27,324.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CC RUY 2015 AP
Beskrivelse

Le Marché concerne les risques suivants:
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires affiliés à la Cnracl,
Risques statutaires des agents titulaires et stagiaires non- affiliés et des
agents non — titulaires.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
27,324.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Pillot Courtier — Genworth assureur
Postadresse: 19 boulevard de Saint-Martin
By: Aire-sur-la-Lys
Postnummer: 62120
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.