Publications Office of the EU
Italien-Suzzara: Sociale foranstaltninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Suzzara: Sociale foranstaltninger

  • Offentliggjort
    17/06/2022
  • Frist
    04/07/2022
  • Åbning af tilbuddene
    04/07/2022
  • Tildelt
    25/07/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Comune di Suzzara
Udførelsessted
NUTS code: ITC4B Mantova
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITC4B Mantova
Sektor (hoved-CPV)
85311300 Forsorg for børn og unge
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
564,801.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
268,846.64 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

L'Appalto descritto analiticamente nel capitolato, riguarda i servizi extrascolastici del Comune di Suzzara

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/07/2022 13:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
564,801.00 EUR
Endelig kontraktværdi
268,846.64 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SIMPATRIA COOPERATIVA SOCIALE DI SOLIDARIETA' ONLUS
Postadresse: VIA DEMOCRITO 13/6
By: SUZZARA
Postnummer: 46029
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.