Publications Office of the EU
SYS_584/24 - Fabriksvedligeholdelse af anlæg IVECO Trakker W86 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

SYS_584/24 - Fabriksvedligeholdelse af anlæg IVECO Trakker W86

  • Offentliggjort
    21/05/2024
  • Frist
    18/06/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
HIL Heeresinstandsetzungslogistik GmbH
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
50630000 Reparation og vedligeholdelse af militærkøretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
SYS_584/24
Beskrivelse

Rammeaftalen dækker reparationen i perioden 01.01.2025 til 31.05.2027 af IVECO Trakker-systemet på vedligeholdelsesniveau 4 med følgende leveringsnumre (VERSNR): 2320-12-369-6657 2320-12-382-5159 2320-12-383-2009 2320-12-383-1998 2320-12-383-1990 2320-12-383-1994 2320-12-384-7827 2320-12-385-9804 2320-12-397-5543 2320-12-397-5545 2320-12-374-9685 2320-12-375-4847 2320-12-374-9682 2320-12-416-0803

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.hilgmbh.de/VMPSatellite/notice/CXT6YYDY13EHYY8W
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://vergabe.hilgmbh.de/VMPSatellite/notice/CXT6YYDY13EHYY8W
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.