-
Tildelt16/08/2013
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Slovakiet-Bratislava: Tekniske undersøgelser
Predmetom zákazky je poskytnutie služby: vypracovať a dodať štúdiu realizovateľnosti a projektovú dokumentáciu pre ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné projektová dokumentácia (od Bánovce nad Ondavou (žkm 30,951) do Humenné (žkm 64,498) v dĺžke 33,547 km) v členení: zámer pre posúdenie vplyvu stavby na životné prostredie so zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR, dokumentácia stavebného zámeru vrátane zabezpečenia protokolu o vykonaní štátnej expertízy MDVRR SR, dokumentácia pre územné rozhodnutie s právoplatným územným rozhodnutím a schvaľovacím rozhodnutím, dokumentácia pre stavebné povolenia so schvaľovacím rozhodnutím a s právoplatnými stavebnými povoleniami, dokumentácia pre realizáciu stavby, ktorá bude obsahovať všetky náležitosti dokumentácie pre výber zhotoviteľa stavby, súvisiace inžinierske činnosti a autorský dohľad občasný.Projekt predstavuje elektrifikáciu úseku trate Bánovce nad Ondavou Strážske - Humenné, vrátane predelektrifikačných úprav trate a prispôsobeniu požiadavkám technickej špecifikácii interoperability (ďalej len TSI). Po elektrifikácii trate bude nákladná aj osobná doprava vedená v plnom rozsahu v elektrickej trakcii Košice (Michaľany) Humenné. Elektrifikáciu úseku začať v nadväznosti na elektrifikovaný úsek Michaľany Bánovce nad Ondavou (v ŽST Bánovce nad Ondavou). Projekt obsahuje prípravnú dokumentáciu: Štúdia realizovateľnosti pre: ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné. Štúdia realizovateľnosti, bude podkladom pre spracovanie projektovej dokumentácie (ďalej len PD) stavieb a pre ich následnú realizáciu v súlade s operačným programom Doprava. Dokumentácia pre posúdenie vplyvov na životné prostredie (ďalej len EIA). Vypracovať a dodať zámer pre posúdenie vplyvu na životné prostredie so zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR v zmysle § 3 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a s tým súvisiacej inžinierskej činnosti (ďalej len IČ). Správu o hodnotení činností vypracovať až na základe výsledkov zisťovacieho konania príslušného ObÚŽP a musí obsahovať rozpracovanie všetkých bodov uvedených v prílohe č.11 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov primerane k charakteru navrhovanej činnosti.Závery vyplývajúce z procesu EIA je potrebné zohľadniť v ďalších stupňoch projektovej dokumentácie (ďalej len PD). Zabezpečením záverečného stanoviska MŽP SR je možné zahájiť práce na ďalšom stupni PD, t.j. dokumentácie pre stavebný zámer (ďalej len DSZ) a dokumentácie pre územné rozhodnutie (ďalej len DÚR). Návrh riešenia uskutočniť v zmysle Záväzného pokynu pre investorskú prípravu stavby č. 13358/2012/O420 zo dňa 12.10.2012 ŽSR, Elektrifikácia trate Bánovce nad Ondavou - Humenné.DSZ.Vypracovať a dodať DSZ podľa zákona č. 254/1998 Z. z. o verejných prácach v znení neskorších predpisov vrátane zabezpečenia protokolu o vykonaní štátnej expertízy s vyjadreným súhlasom MDVRR SR, podľa vyhlášky č. 83/2008 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon o verejných prácach. K tomu IČ v prislúchajúcom rozsahu. Stavebný zámer musí byť spracovaný v zmysle záverečného stanoviska MŽP SR v zmysle § 3 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Stavebný zámer musí byť spracovaný v súlade s územnoplánovacou dokumentáciou veľkého územného celku, ako aj s požiadavkami obstarávateľa, ktorý si vyhradzuje právo odsúhlasiť zámer z hľadiska rozhodujúcich prvkov stavebno-technického návrhu stavby pred predložením na štátnu expertízu.
... pokračovanie v bode VI.3) tohto oznámenia.
Postadresse: Trnavská cesta 27
By: Bratislava
Postnummer: 831 04
Land: SVK
Officiel betegnelse: Dopravoprojekt a.s.
Postadresse: Kominárska 2, 4
By: Bratislava
Postnummer: 832 03
Land: SVK
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.