Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tjekkiet-Prag: Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel

  • Offentliggjort
    26/08/2019
  • Frist
    17/09/2019
  • Tildelt
    03/02/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: CZ01 Praha
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
55000000 Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
44,000,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
500,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude provoz restauračního zařízení v pavilonu účasti ČR na EXPO 2020, a to způsobem a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Other
Anslået værdi
44,000,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
500,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Gastro Group Franchise, s.r.o.
Postadresse: Vršovická 1525/1A
By: Praha 10
Postnummer: 101 00
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.