Publications Office of the EU
Rumænien-București: Faglig uddannelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-București: Faglig uddannelse

  • Offentliggjort
    24/02/2018
  • Frist
    11/04/2018
  • Åbning af tilbuddene
    20/04/2018
  • Tildelt
    17/05/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
R.A. Romatsa — Administraţia Română a Serviciilor de Trafic Aerian
Udførelsessted
NUTS code: RO321 Bucureşti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
80530000 Faglig uddannelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,012,985.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,012,016.56 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 15 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 10 zile inainte de data limita de deschidere a ofertelor.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/04/2018 18:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,012,985.00 EUR
Endelig kontraktværdi
3,012,016.56 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Pan Am International Flight Academy
Postadresse: 5000 Northwest 36th Street
By: Miami
Postnummer: 33266
Land: USA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.