Publications Office of the EU
Frankrig-Besançon: Træbaseret brændsel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Besançon: Træbaseret brændsel

  • Offentliggjort
    04/05/2018
  • Frist
    11/06/2018
  • Åbning af tilbuddene
    11/06/2018
  • Tildelt
    30/07/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Syndicat mixte d'énergies du Doubs
Udførelsessted
NUTS code: FRC21 Doubs
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRC21 Doubs
Sektor (hoved-CPV)
09111400 Træbaseret brændsel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
756,440.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

La consultation est passée dans le cadre d'un groupement de commandes constitué en application de l'article 28 de l'ordonnance du 23.7.2015. La consultation porte sur des prestations de fourniture et approvisionnement en granulés bois.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Syndicat mixte d'énergies du Doubs
Nationalt registreringsnummer: 25250828800047
Postadresse: 33 rue Clément Marot
By: Besançon
NUTS-kode: FRC21
Postnummer: 25000
Land: FRA
Kontaktperson: M. le président
Hovedadresse: https://www.marches-securises.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/06/2018 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.